Tagrel

TAGREL - Zapraszamy do współpracy!!!

  1. Tagrel

    TAGREL - Zapraszamy do współpracy!!!

  2. Tagrel
  3. Tagrel
  4. Tagrel
  5. Tagrel

Mamut (MT)

Wyrób o wysokiej jakości oraz standardzie wykonania. Wielostopniowa droga w procesie produkcyjnym gwarantuje uzyskanie produktu o ponadprzeciętnych parametrach, a także długotrwałej jakości użytkowania. Materiał ten jest poddawany kilku operacjom wykańczania po procesie powlekania, jakim jest m.in. kalandrowanie, gdzie nadaje mu się głęboki molet (tłoczenie). Kolejnym etapem jest jego drukowanie, nadające mu stonowaną wielokolorowość oraz proces zabezpieczającego lakierowania substancjami powodującymi podwyższenie odporności na ścieranie ! Jest to ponadto wyrób mięsisty o grubości około 1mm, masywny w chwycie, a zarazem o delikatnym, przyjemnym dotyku.

Materiał obiciowy na meble, o bogatej kolorystyce, wykończony warstwą poliuretanu jest dostępny w standardzie na płaskiej dzianinie poliestrowej.

Produkt ten może zostać uszlachetniony specjalnymi środkami uniepalniającymi – będzie wtedy spełniał wymagania norm trudnopalności brytyjskiej jednostki certyfikującej FIRA – BS 5852:0 (smouldering cigarette test) oraz BS 5852:1 (simulated match test). Wymienione normy są odpowiednikami polskich: PN-EN ISO 1021:1 (źródło zapłonu: tlący papieros) oraz PN-EN ISO 1021:2 (równoważnik płomienia zapałki).

Materiał ten znajduje szerokie zastosowanie w produkcji mebli, jako pokrycie na sofy i kanapy – zarówno na siedziska i oparcia, jak i na boki mebli wraz z ich tyłem, a ponadto na obicia foteli, krzeseł i leżanek.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące parametrów technicznych znajdą Państwo w Menu Głównym w dziale Dokumenty, kategoria  –  Warunki Techniczne.

 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyrobów prezentowanych w naszej galerii produktów były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością. Ewentualna różnica w nasyceniu koloru i jego odcieniu może być uzależniona od typu monitora oraz jego indywidualnych ustawień parametrów jak jasność, kontrast czy kalibracja koloru.
Za pomocą zdjęcia nie da się też całkowicie oddać połysku i matowości czy transparentności barwy. Takie cechy koloru stara się przedstawić opis słowny, lecz odbiór opisu słownego może być bardzo subiektywny.

Na życzenie klienta dorabiamy kolory na podstawie przesłanej próbki, a także katalogów kolorów RAL bądź Pantone. Uwaga: Nie należy łączyć różnych partii produkcyjnych. Dopuszcza się występowanie różnic w odcieniach w kolejnych partiach produkcyjnych.