Tagrel

TAGREL - Zapraszamy do współpracy!!!

  1. Tagrel

    TAGREL - Zapraszamy do współpracy!!!

  2. Tagrel
  3. Tagrel
  4. Tagrel
  5. Tagrel
Страница 1 из 4

Oбивочные материалы

Kolekcja wzorów materiałów używanych na tapicerkę meblową wszelkiego rodzaju, jak np.: kanapy, sofy, fotele, krzesła, stołki barowe, taborety, etc. Znajdują one zastosowanie w naszych domach, restauracjach, barach, hotelach oraz innych miejscach prywatnych, bądź użyteczności publicznej.

Materiały te są produkowane z najwyższej, światowej klasy komponentów w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologii metodą powlekania. Odpowiednio dobrana receptura i rygorystyczna procedura procesu produkcyjnego zapewnia optymalny współczynnik ceny w stosunku do wyoskiej jakości wyrobu !

Duży wybór kolorów, struktur (tłoczenia – moletu), rodzaju wykończenia powierzchni, a także nośników wpływa na szerokie zastosowanie w tej części gałęzi meblarskiej.

Zawartość niepożądanych, szkodliwych substancji chemicznych została tu zminimalizowana do wartości niemalże zerowych, o czym świadczą nasze certyfikaty i atesty. Właściwości fizykomechaniczne, powtarzalność jakości i koloru są zachowane dzięki bardzo wymagającej wewnętrznej normie, obowiązującej na każdym kroku podczas produkcji.

Otrzymują Państwo towar najwyższej jakości, spełniający najbardziej wymagające parametry obarczone rygorystycznymi normami; zaprojektowany, by cieszył oko swym wyglądem i sprawował się niezawodnie w długim użytkowaniu!

Zachęcamy do zapoznania się z treścią informacji o wyrobach !

Ares (AR)

Wyrób o bardzo wysokiej jakości oraz standardzie wykonania. Wielostopniowa droga w procesie produkcyjnym gwarantuje uzyskanie produktu o niesamowitych parametrach, a także niemalże o długowiecznej jakości użytkowania ! Jest to wyrób o miękkim chwycie, delikatnym i przyjemnym dotyku, a zarazem niebywale odpornym na ścieranie – test Martindael’a wykazuje trwałość przekraczającą 100 000 cykli.

Читать дальше...

Canyon (CN/D)

Materiał obiciowy na meble, o bogatej kolorystyce, wykończony warstwą poliuretanową jest dostępny w standardzie na drapanej dzianinie poliestrowej.

Читать дальше...

Coventry (CO)

Materiał obiciowy na meble, wykończony warstwą poliuretanową jest dostępny w standardzie na płaskiej dzianinie poliestrowej.

Читать дальше...

Casco (CA/D)

Materiał obiciowy na meble, o bogatej kolorystyce, wykończony warstwą polimetakrylanu jest dostępny w standardzie na drapanej dzianinie poliestrowej.

Читать дальше...

Delta (DL)

Materiał obiciowy na meble, o bogatej kolorystyce, wykończony warstwą polimetakrylanu jest dostępny w standardzie na płaskiej dzianinie poliestrowej.

Читать дальше...