Tagrel

TAGREL - Zapraszamy do współpracy!!!

  1. Tagrel

    TAGREL - Zapraszamy do współpracy!!!

  2. Tagrel
  3. Tagrel
  4. Tagrel
  5. Tagrel

Tunis (TN)

Wyrób o bardzo wysokiej jakości oraz standardzie wykonania. Wielostopniowa droga w procesie produkcyjnym gwarantuje uzyskanie produktu o niesamowitych parametrach, a także niemalże o długowiecznej jakości użytkowania! Jest to wyrób o miękkim chwycie, delikatnym i przyjemnym dotyku, a zarazem niebywale odpornym na ścieranie – test Martindael’a wykazuje trwałość przekraczającą 100 000 cykli.

Niebagatelna konstrukcja naszego produktu w połączeniu z jego niespotykaną wytrzymałością fizykomechaniczną skorelowaną z wysokim standardem użytkowania i niebywałą trwałością mogą śmiało postawić go w szeregu materiałów przeznaczonych do najbardziej wymagających zastosowań – jak choćby do środków użyteczności publicznej: restauracji, kawiarń, barów itp.

Materiał obiciowy na meble, o bogatej kolorystyce, wykończony warstwą specjalistycznego poliuretanu jest dostępny w standardzie na płaskiej dzianinie poliestrowej.

Produkt ten może zostać uszlachetniony specjalnymi środkami uniepalniającymi – będzie wtedy spełniał wymagania norm trudnopalności brytyjskiej jednostki certyfikującej FIRA – BS 5852:0 (smouldering cigarette test) oraz BS 5852:1 (simulated match test). Wymienione normy są odpowiednikami polskich: PN-EN ISO 1021:1 (źródło zapłonu: tlący papieros) oraz PN-EN ISO 1021:2 (równoważnik płomienia zapałki).

Materiał ten znajduje szerokie zastosowanie w produkcji mebli, jako pokrycie na sofy i kanapy – zarówno na siedziska i oparcia, jak i na boki mebli wraz z ich tyłem, a ponadto na obicia foteli, krzeseł i leżanek.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące parametrów technicznych znajdą Państwo w Menu Głównym w dziale Dokumenty, kategoria  –  Warunki Techniczne.

 

 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby kolory wyrobów prezentowanych w naszej galerii produktów były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością. Ewentualna różnica w nasyceniu koloru i jego odcieniu może być uzależniona od typu monitora oraz jego indywidualnych ustawień parametrów jak jasność, kontrast czy kalibracja koloru.
Za pomocą zdjęcia nie da się też całkowicie oddać połysku i matowości czy transparentności barwy. Takie cechy koloru stara się przedstawić opis słowny, lecz odbiór opisu słownego może być bardzo subiektywny.

Na życzenie klienta dorabiamy kolory na podstawie przesłanej próbki, a także katalogów kolorów RAL bądź Pantone. Uwaga: Nie należy łączyć różnych partii produkcyjnych. Dopuszcza się występowanie różnic w odcieniach w kolejnych partiach produkcyjnych.