Tagrel

TAGREL - Zapraszamy do współpracy!!!

  1. Tagrel

    TAGREL - Zapraszamy do współpracy!!!

  2. Tagrel
  3. Tagrel
  4. Tagrel
  5. Tagrel
Aktualności

Bezftalanowe

W dzisiejszych czasach, gdy wielką wagę przykłada się do zapewnienia dzieciom na placach zabawach, plastikowych basenach z wodą czy kulkami, na dmuchanych zamkach do zjeżdżania – zdrowych, wolnych od szkodliwych substancji warunków, materiały bezftalanowe znajdują swoje znakomite miejsce!

Dodatkową cechą przemawiającą za tym rozwiązaniem jest użycie ich jako materiały medyczne o specjalistycznym zastosowaniu jako pokrycie na fotelach dentystycznych, czy na fotelach, podłokietnikach i zagłówkach do masażu.

Materiały te są produkowane z użyciem specjalnego zmiękczacza, który jest wolny od ftalanowych związków plastyfikujących. Dzięki odpowiednio dobranej kompozycji materiałowej, rygorystycznego podejścia do produkcji i powstającym na niej produktom, możemy poszczycić się wyrobami, które spełniają wymagania dla wyżej wymienionych aplikacji.

Otrzymują Państwo towar najwyższej jakości, spełniający najbardziej wymagające parametry obarczone rygorystycznymi normami; zaprojektowany, by cieszył oko swym wyglądem i sprawował się niezawodnie w długim użytkowaniu!

Zachęcamy do zapoznania się z treścią informacji o wyrobach!

Canyon (CN/D)

Materiał obiciowy na meble, o bogatej kolorystyce, wykończony warstwą poliuretanową jest dostępny w standardzie na drapanej dzianinie poliestrowej. Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość wykonania tego wyrobu na płaskiej dzianinie poliestrowej.

Read more...

Sirocco (SR)

Wyrób o wysokiej jakości oraz standardzie wykonania. Wielostopniowa droga w procesie produkcyjnym gwarantuje uzyskanie produktu o ponadprzeciętnych parametrach, a także długotrwałej jakości użytkowania ! Jest to ponadto wyrób mięsisty o grubości około 1mm, masywny w chwycie, a zarazem miękki, o delikatnym, przyjemnym dotyku.

Read more...